Meeldiv piknik kogu perele

Suvine periood pakub nii palju erinevaid võimalusi, kuidas väljas aega veeta. Vabaõhuüritused, avatud pargid, rannad ja muud looduskaunid kohad – Eestimaa on neid täis. Paki toidumoon ja pere kaasa ning leia üks ilus koht, kuhu maha istuda ja saad igapäevatoimetustest kõige mõnusamal moel hinge tõmmata. Seda, mis võiks kaasas olla, et piknik mugavam oleks, sellest siin artiklis räägimegi.

Istumine olgu mõnus

Kas lähed vaid korraks või plaanid terve päeva vabas õhus aega nautida – istuda peaks saama ikka puhtal ja kuival pinnal. Tihtipeale seda pole leida – vabu pargipinke pole ja maa võib riided ära määrida. Lahendus on sellise piknikuteki näol tegelikult täitsa olemas. Selle alumine külg ei lase läbi niiskust ega seda viimast jahedust, mis maapinnas kevadeti veel olla võib. Pealmine pool on aga mõnus ja pehme ning kogu tekk on nii suur, et sinna võib terve pere end piknikukraami ümber istuma panna. Teki saab mugavalt ja kompaktselt kokku rullida nii, et seda võib kasvõi autos hoiustada – tuleb teepeal soov pisut looduses pikutada või üks kerge piknik teha, on tekk kohe käepärast.

Juhul, kui maapind liialt kõvaks osutub, on olemas ka mõnusad istumispadjad, mis on tehtud täpselt samamoodi just välitingimusi silmas pidades. Pehmed, kompaktsed ning ei võta omale mustust ega märga ka niisama ligi. Kõige toredam on see, et need on väga vahvate värvide ja piltidega kaetud – saab mõnusalt näiteks ühe hiigelsuure laimiviilu peal istet võtta.

Pikaks päevaks toit kaasa

On see pikem piknik, mõni väliüritus, rannaskäik või lihtsalt istumine botaanikaaia pargis – kõht läheb ikka tühjaks. Toidu mugavaks kaasapakkimiseks kulub üks korralik piknikukorv ikka marjaks ära. Terve pere lõuna võid sinna sisse ära pakkida – on see kodus kaasa tehtud võileivad koos kerge salatiga või lihtsalt puuviljad, snäkid ja pudel limonaadi. Punutud korvis on need päikese eest varjus ja piisab vaid sangast haarata, et kuumal suvepäeval end kogu toiduga järgmise puu alla varju viia.

Kui juba toit ja jook kaasas on, saab ka nende nautimiseks väga mugavaid lahendusi leida. Just sellisteks puhkudeks on tehtud need plastikust korduvkasutatavad sööginõud, mis üksteise sisse kompaktselt ära mahuvad. Samuti käepärased ja vahvad on sellised ägedad joogipurgid – vanamoelised ja kõrs ka veel mugavaks joomiseks läbi purgikaane toodud. Mõnel on ka purgikaanele apelsinilõik joonistatud – saad hästi oma koha ja oma joogiklaasi kokku sobitada.

Ole õueks valmis

Ilusad pargid ja metsaalused, rannad ning suured väliüritused, mida seltskonnaga nautida, on meid ootamas. Ühe korraliku piknikuvarustuse komplektiga võid neid kõiki mugavalt väisata. Astu läbi kauplusest Koduekstra ning leiad kindlasti omale ühe õige komplekti, et  oma piknik meeldivaks teha.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here