Loodust säästvad joogipurgid

Mööda hakkavad saama need ajad, kui veetsime piknike, grilliõhtuid või muid istumisi ühekordsete nõude keskel. Ühekordsed plastiknõud kaovad juba lähiajal ning inimeste tarbimisharjumused on liikunud sinna, et eelistataksegi korduvkasutatavaid nõusid.

Need arengud, mõningaid ebamugavusi ehk tekitavad, aga väärivad vaid heakskiitu. Oleme ju kõik näinud pilte ja videoid maailmameredes ja rannikualadel kogunevast prügist, millele me igaüks ühel või teisel moel oma panuse oleme andnud. Kõik see on siiski parandatav ja üheks lahenduseks, kuidas oma ökoloogilist jalajälge vähendada, on võtta kasutusele korduvkasutatavad nõud – näiteks need vahvad joogipurgid, mis on saadaval kaupluses Koduekstra.

Mitu kärbest ühe hoobiga

Komplektis on joogipurgid, joogikõrred – kumbagi neli tükki ja kandekorv. See tähendab, et piknikule minnes võid täiesti unustada jooginõud, ühekordsed kõrred ja isegi kilekoti, millega oma jooke kaasa võtta. Pane oma joogipurgid vaid morssi täis, keera kaas peale ja torka kõrred sisse ning ei jää muud üle, kui lihtsalt korvikesel sangast haarata ja pargi suunas liikuma hakata. Nõnda ei jää maha sinust ei plastikut ega ka tõsiseltvõetavat ökoloogilist jalajälge.

Samuti ei taha sa maha jätta ka seda komplekti, mis on tohutult mugav ja peab ütlema, et ka väga ägeda välimusega. Maha keeratavad purgikaaned teevad nende täitmise väga lihtsaks ja hiljem on neid ka päris lihtne pesta. Kaaned on kusjuures kõik erivärvilised ja pealt erineva mustriga – nõnda on omanikel neid lihtsam eristada, igalühel sees ka ühtiva värviga korduvkasutatav joogikõrs. Stiililt on kogu kupatus väga retroliku olekuga, seda toetavad ka purkide küljes olevad sangad ja klaasil olev embleem. Kandmiseks mõeldud korvike toob selle ilusasti kokku – lihtne metallist korv mugava sangaga lubab komplektil olla ka lihtsalt disainielement ükskõik, kuhu sa selle tõstad.

Köögis, piknikul või grilli kõrvale

Ilus ja mugav disain teevad nendest joogipurkidest ühe väärt komplekti sinu majapidamisse. Võta need kaasa loodusesse või suvisele grillitamisel või noh, tegelikult ei pea sa neid isegi kodust kaugemale viima, sest väiksematele (ja ka suurematele) võivad need nii väga meeldida, et kõik edasised piimad, mahlad ja limpsid juuakse just nendest – ja kui see joogipurk peaks kodus ümber minema pole kaod ka nii suured, sest palju sealt kõrrest ikka diivanile välja jõuab voolata.

Ilus komplekt, mis teeb sinust hetkega oma trepikoja või tänava kõige ägedama ja loodust säästvama piknikulise. Soovitan julgelt käia läbi Koduekstra kauplusest või külastada nende e-poodi ning leida ka omale sealt need vahvad joogipurgid.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here