Popkorni topsid kallimaga filmiõhtu nautimiseks

Mõned asjad siin ilmas lihtsalt käivad koos paremini kui eraldi, näiteks sukk ja saabas, nael ja haamer ning Margna ja Jõekalda. Seal nimekirjas on raudpolt-kindlalt ka filmid ja popkorn – juba pea terve sajandi on need Ameerikamaal käsikäes käinud ja tänu sealse popkultuuri laiale levikule sai sellest kombinatsioonist ülemaailmne nähtus.

Kinos käimist seostatakse tihti ka kohtingutega – et kodustest tingimustes sarnast õhustikku tekitada on kauplusel Koduekstra üks väga vahva lahendus. Popkorni topsid ning justament kallimatele mõeldud joogitops – ideaalne komplekt filmisõpradele.

Kinofilmid ja plaksumais pole siiski algusest peale sõbrad olnud. Ajal, kui filmidel heli puudus, ootasid kinopidajad külastajateks pigem kõrgema klassi esindajaid, miinimumnõudeks sissepääsul oli lugemisoskus – heli puudumisel asendati dialoog ju teatavasti tekstilõikudega. Kinod ise olid ehitatud sama peeneteks nagu tollased teatrid – punased vaibad ja väga elegantne sisustus ei oleks väga seda popkornipuru välja kannatanud. Tagatipuks, paukmais oli tol ajal pigem tänavatoit, mis mitte kuidagi ei ühtinud kultuurse kõrgklassi esindajatega.

1930ndatel toimus filmimaailmas suur muutus – tummfilmide aeg hakkas lõppema ning populaarsust kogusid just heliga filmid. See omakorda muutis kinod avatumaks ka neile, kes sinna varem oodatud polnud – lugemisoskamatud ja teised tavainimesed. Heli peitis ära ka igasuguse popkorniga krõmpsutamise. Selleks, et kinod ise popkorni topsid letti lööksid, läks vaja suurt majanduskriisi, enne seda müüsid meie lemmikut filmisnäkki kinohoonete ees tänavamüüjad.  Tänaseks päevaks on sellest lihtsast snäkist saanud kinode peamine tuluallikas – pea 80% kinode kasumist tuleb snäkiletist ja tervelt pool sellest on plaksumaisi süü.

Komplektis olevad popkorni topsid on keraamilised ja väga käepärased. Täpselt kaks tükki, et teine pool kogu sinu popkorni nahka ei pistaks. Kujundus on neil mõnusalt traditsiooniline – nagu mõne Ameerika kino plaksumaisipakend. Nendega kaasas olev joogitops on just ekstra kallimatele mõeldud – topsikaanest on läbi torgatud kaks joogikõrt, millest kordamööda või ninad armsalt koos oma janu saab kustutada.

Popkorni topsid ja see armas joogitops kahele sobib väga hästi kingitusena – näiteks värskelt ühte kolinud noortele või kasvõi enda ja oma kallima filmiõhtute erilisemaks tegemiseks. Astuge julgelt läbi kauplusest Koduekstra, teie komplekt ootab!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here