Nutikas karahvin hoiab joogi jahedana

Karahvin

Soojal suvepäeval pole mitte midagi paremat kui klaasitäis karastavalt jahedat jooki, aga kuidas hoida seda külmana, kui jääd käepärast pole või ei soovi jooki jää sulamisega lahjendada? Paras nuhtlus see on, kuid nutikad inimesed on leidnud sellele lahenduse, mida Koduekstra abil saab omale muretseda – nutikas karahvin.

Jäävaba lahendus

Karahvini teeb põnevaks see, et komplekti kuulub jahutaja muudab joogi jahutamisel jääkuubikud täiesti ebavajalikuks. Karahvin on komplektis koos ilusa alusega, mille sees peidab end musta värvi jahutusketas, just see ketas teebki selle anuma eriliseks. Nimelt käib jahutusketas sügavkülma, kus ta ammutab endasse mõnusalt madalad temperatuurid ning joogi serveerimisel paned ketta aluse sisse. Karahvin käib aluse peale ning selles olev ketas hoiabki joogi mõnusalt jahedana.

Minu jaoks on tegu üllatava ja omapärase vahendiga ning mis kõige tähtsam – ei pea mässama jääga. Varem olen jää asemel kasutanud viskikivisid, mis iseenesest töötavad samal põhimõttel, kuid on jällegi pisut tülikad. Võibolla on ka asi selles, et mulle ei meeldi, kui mu joogi sees midagi ringi hulbib. Veel üks kasutegur selle kettaga on, et jook püsib tunduvalt kauem jahedana kui jääkuubikutega ning jahutus on tänu jahutusketta asukohale ühtlasem.

KarahvinSobib igale lauale

Karahvin on üks nendest nõudest, mis sobib majapidamises igale poole. On see õhtusöögilaud, baarikapp või õuelaud, mitte kusagil pole see kohatu. Samuti on selle kuju nii mugav, et jooki saavad muretult valada ka lapsed. Pane vaid klaas alla ning kalluta omale kosutavat maitsevett. Varjatud kasu võib sellise nutika jahutuskettaga karahvinil olla ka see, et hakkad rohkem vett tarbima – kui karastavalt jahe jook pidevalt laual, siis käib käsi meelsamini ühe klaasitäie järele.

KarahvinOn see igapäevane jahutus või kaval viis, kuidas enda ja oma lähedaste vedelikutarbimist kasvatada – see põneva jahutusega karahvin on üks väärt ese, mida oma elamises käepärast hoida. Näeb kena välja ning pakub kosutust. Külasta kindlasti kauplust Koduekstra, sealt leiad selle kena karahvini kõrvale ka muud põnevat!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here