Üks hea riiul hoiab asjad korras

Ma ei tea, kuidas teiega lood on, aga minul tuleb üsna tihti ette olukordi, kus mind vaevavad korraga nii ruumipuudus kui ka suur kogus pidevalt jalgu jäävaid asju. Mõne jaoks võivad need tunduda justkui ühe probleemi kaks külge, aga mina olen siiski (mure)klaas pooltäis – tüüpi inimene. Nendele muredele on tegelikult täitsa lahendus olemas. Kaks kärbest aitab ühe hoobiga lüüa kauplus Koduekstra, kelle valikus on üks väga põnev riiul.

Kerge ja ruumikas

Minu ruumipuudusel oli alati komme end esile tuua esikus – igapäevaselt õue minnes vajalikud asjad jõudsid tihti kas elutuppa või kappi, kadusid ära või ununesid lihtsalt maha. Näiteks kindad ja mütsid, mida Eesti ilma arvestades ei lähe heal juhul tarvis vaid kolmel päeval aastas, nende tagaajamisele olen veetnud väga väärtuslikke minuteid.

Enam seda muret ei ole, sest minu riiul on justkui selle mure lahendamiseks ehitatud – alumises osa on punutud korvid, mida saab täita just selliste kergete ja igapäevaste asjadega. Kusjuures need korvid võib väga vabalt sealt alt ka välja tõsta ja hoida neid riiulipealsel. Mina just seda tegin ja alumine korrus on tervelt kassi transpordipuuri jaoks.

Tegelikult on neid riiuleid lausa mitu – vastavalt sinu vajadustele ning ruumile võid valida tervelt nelja erineva lahenduse vahel või hoopis, kui tarvis läheb, kasutada kõik need neli korraga ära. Riiulite ülemine osa hoiab endas sahtleid, kuhu saab käepärast jätta lemmiklooma jalutamiseks vajaliku – jalutusrihm, kilekotid musta korjamiseks ning tema mänguasjad.

Riiulipealsel tervitavad külalisi lõhnaküünal ja lillepott ning kauss kõige sellega, mida mul hommikul ära minnes vaja läheb.

Sobib pea igasse ruumi

Riiul on tehtud naturaalsetest materjalidest – raam, sahtlid ja riiulid heledast puidust ning punutud korvid on vooderdatud heleda puuvillaga. Kui välja arvata garaaž, siis toimivad need väga hästi terves elamises. Ruumi võid nendega tuua oma vannituppa – riiul võib hoida pesuvahendeid ja käterätikuid. Sama hästi sobivad need ka magamistuppa, kus võid kasutada seda meigivahendite hoidmiseks.

Kindlasti on teil elamises kohti, mis tunnevad puudust riiuli või väikese sahtli järele. 

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here