Vannitoasisustus hoidku hügieeni

vannitoasisustus

Seoses hiljutise postitusega isiklikest hügieenitoodetest, jäin mõtlema selle peale, kui hügieeniline on minu vannitoasisustus ning kas minu igapäevased hügieenitarvikud on ikka mustuse ja bakterite eest kaitstud. Pisut lugemist viis mind teadmiseni, et mõned asjad vajaksid mu vannitoas muutmist ning selleks pole kuigi palju vaja pingutada, eriti kui Koduekstra e-pood on mõne kliki kaugusel. Tänase postituse märksõna on „keraamika“.

Ilus ja hügieeniline

Kas olete mõelnud selle peale, mis elu võib toimuda teie hambaharjatopsis või seebialusel? Niiske keskkond on ideaalne kasvulava igasugustele bakteritele, kuid on teatud materjale, mis aitavad hoida hügieenitaset väga kõrgel. Üheks neist on keraamika. Nimelt ei ole bakteritel ja hallitusel end keraamilistel pindadel kuhugi peita, sama lugu on ka tolmu ja kõiksugu allergeenidega. Just sellisest materjalist peaks olema ka sinu hambaharjatops – ei ole ju mõistlik hoida midagi, mis leiab kasutust sinu suus, mitte just kuigi puhtas keskkonnas.

Sama lugu on tegelikult ka seebialustega. Enamjaolt on meil kodudes erinevat tüüpi plastikust alused, kuid need võivad kergesti kriimustuda ja just need kriipsud ja kraapsud on heaks koduks kõiksugu bakteritele. Keraamiline vannitoasisustus on aga väga vastupidav ning seetõttu võid oma seebialuse hügieenilisuses ka palju kindlam olla. Kes on rohkem vedelseebi usku – keraamiline seebidosaator on täitsa olemas.

Juhuks kui teil on vannitoas veel esemeid, mis omale kohta otsivad, siis sama seeria valikus on ka selline keraamiline tops, kus mina näiteks hoian juukseharja ja kääre. Kõik mu hügieenitarvikud on sedasi puhtalt ja ühenäoliselt organiseeritud.

Kerge hooldada

Keraamiline vannitoasisustus on väärt ka seetõttu, et seda on väga lihtne hooldada. Kuna tegu pole poorse materjaliga, siis ei hakka mustus sinna ka kuigi hästi kinni. Soe vesi, veidi pesuvahendit ning asi tehtud.

Kuna hügieen on praegusel ajal kõrgendatud tähelepanu all, siis tasubki asjale mõelda natuke laiemalt, kui pelgalt kätepesu nurga alt, ning hoida oma kodus just sellist kraami, mis on hügieeniline nii üldiste omaduste kui ka lihtsa puhastuse poolest. Keraamiline vannitoasisustus tabab aga mõlemat märki ning huvi korral võite kauplusest Koduekstra nende kohta lähemalt ka uurida.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here