Värviline õueküünal teeb õhtu õdusaks

Õueküünal

Elav tuli – üks nendest asjadest mida võib lõputult vaadata ning mistahes suurusega see leek ka poleks, mõnus soojus ja romantilisus käivad sellega alati kaasas. Igal pool ei ole võimalik lõket üles ehitada ning justament seetõttu andiski vanajumal meile lihtsurelikele kasutada küünlad – kompaktse ja kaasaskantava lõkke. Aastate jooksul pole need palju muutunud kuni nüüd pakub kauplus Koduekstra midagi väga põnevat – värviline õueküünal.

Mitut värvi leegid

Kui varem said küünlaleeki nautida vaid ühes toonis, siis Color Torch õueküünal on saadaval täitsa mitut erinevat värvi leegiga. Metallist kesta sisse on peidetud kütus ning küünlataht ja kõik see teeb kokku ühe vastupidava ja turvalise õuetule. Kütusena kasutab see õueküünal bioetanooli, millele on kindla värvi saamiseks lisatud erinevaid lisandeid. Valikus on neli erinevat värvi – harilik kollane, oranž, punane ning roheline.

Need küünlad on ideaalsed selleks, et muuta meie pimedad õhtud mõnusaks ja romantiliseks. Erilise värviga elav tuli äratab meis mingisuguse ürgse emotsiooni, mida on keeruline tavalise küünlaga tekitada. Oranž ja kollane leek on suurepärased, et anda romantilisele õhtusöögile väliterassil täpselt see ’eriline’, mis tihti puuduma juhtub.

Punast ja rohelist kavatsen mina kasutada sügisel, kui kommijad-või-pommijad minu kommivarudest osaksest välja soovivad pressida – nende põnev leek on muidu ju midagi sellist, mida tavaliselt vaid õudusfilmides kohtad.

Sobivad õue

Kuigi need küünlad ei suitse ega tahma ning neil puudub ka lõhn, siis on nende leek siiski liiga suur, et neid toas hoida. Väga õdusa õhkkonna loovad need just aias ja rõdul, aga samuti võib neid kaasa võtta ka telkimisele või piknikule. Tuleb lihtsalt veenduda, et oled küünla tasasele pinnale pannud. Üks väga kasulik asi nende puhul on ka see, et etanooli sisse on segatud sääski peletavat ainet – kõikse ilusam sääsepeleti, mida mina näinud olen.

Muutke ka teie oma õhtud põnevaks nende ilusate leekide abil. Koduekstras on kindlasti olemas õueküünal just teile sobiva värviga ning kindlasti ka muud huvitavat mida kodus vaja võiks minna!

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here