Viimase hetke kingiideed

Jõulupidusid ja koosviibimisi on praegu kõikjal päris ohtralt. Ei jõua isegi kõikjale minna, kuhu kutsutakse. Lisaks peab ka kingituse tavaliselt külla minnes ostma. Nii tekkib ikka ja jälle küsimus, et mida kinkida? Kasvõi midagi väikest, aga lahedat. Siin tuleme appi meie ja Koduekstra. Järgnevalt toome välja mõningad viimase hetke kingiideed, et teil oleks ikka kinki lihtsam valida.

  • Kohvikarp ’’Kohvimasin’’

Kohta, kus kohvi hoida on, ikka kodus vaja. Isegi, kui juba on olemas selline purk või karp, siis aeg-ajalt võib selle ka välja vahetada. Eriti, kui on välja mõeldud nii laheda disainiga karp nagu see siin pildil. Valida on kolme värvi ’’kohvimasina’’ vahel. Kohvimasina nupud on reljeefsed, et jätta veel realistlikum mulje. Väga hea on seal ka hoiustada näiteks teepakke, kui kohvi majapidamises ei jooda.

Jutumullile saab kirjutada kõike, mis pähe tuleb. Teksti saad kirjutada vildikaga ning kogu jutumull on samuti ka lamp, mis lööb särama. Miks mitte kirjutada midagi tähtsat enda jaoks üles, et meelest ära ei läheks või mõni inspireeriv tsitaat või tähelepanek elust. Juba kinkides võiks sinna peale kirjutada mõne hea soovi või õnnitluse kallile inimesele.

Sool neutraliseerib ja puhastab toaõhku, teeb hingamise kergemaks ning lisaks on kasulik allergikutele ja astmaatikutele. Ideaalne kink vanematele inimestele. Valida saab laualambi ja küünlajala vahel. Mõlemad on valmistatud soolakivist. Lampi sobib kinkida inimesele, kes soovib rohkem tuppa ka õdusat valgust tuua, küünal heidab vähem valgust, kuid on kindlasti romantilisem.

  • Kummitäppidega sokksussid

Jalad ja pea peavad külmal ajal soojas olema. Toas ju mütsi kandma ei hakka ning jõulutoimetustest pea nagunii aurab otsas. Järelikult keskendume jalgadele. Kas sokid või sussid? Aga miks mitte mõlemad! Sokksussid ühendavad sokkide mugavuse ja susside soojuse. Lisaks on talla all kummitäpid, et ei oleks libe kõndida. Susse on saada erinevates mustrites ja värvides.

  • Pleed

Pleede pole kunagi kellelgi liiga palju. Pleedid on alati kindel kingitus, sest neid on vaja nii suvel kui talvel. Kes siis ei sooviks talvel natuke rohkem pehmust ja soojust. Talvel teleka ees mõnusalt lesides on hea pleed peale võtta. Suvel on hea pleed alati kaasa võtta, kui on plaanis õues grillida või veeta mõnus õhtu vabaõhukontserti nautides.

Koduekstras on lai valik kruuse, aga me valisime välja meie lemmikud. Üks kruusidest on suurem ning kaanega, mis sobib väga hästi nendele, kes eelistavad kohvi kodust kaasa võtta. Teine kruus on ilma kaaneta  ning väiksemate mõõtudega. Mõlemad kruusid näevad lõbusad välja. Kruuse ja tasse võiks kõigi kodudes rohkem olla.

Usume, et nendest kingisoovitustest leiab igaüks midagi oma lähedastele. Õige kink võiks ilus  olla ning lisaks praktiline. Kui on veel soov leida ägedaid ja huvitavaid kinke, siis Koduekstra kauplused ootavad sind.

Jäta oma vastus

Please enter your comment!
Please enter your name here